Your module is not being displayed because it is configured with an incompatible Module Style.

In the settings panel, change the Module Style setting to Host: Classic - 5_Registration_Banner_Only

Results


Saturday, March 2, 2019 @ 4:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Judge 16 Game Summary
ORYA 10u - Team Copple 31  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 3:30 PM
Final
ORYA 8u - Team Carson 40 Game Summary
ORYA 8u - Team Cave 28  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Cox 22 Game Summary
ORYA 10u - Team Judge 25  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30 PM
Final
Stokesdale - Nestor 36 Game Summary
ORYA 12u - Team Young 34  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:30 PM
Final
ORYA 6u - Team Snipes 18 Game Summary
ORYA 6u - Team Hargett 30  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 12:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Young 34 Game Summary
ORYA 10u - Team Copple 39  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30 AM
Final
ORYA 8u - Team Bryant 36 Game Summary
ORYA 8u - Team Carson 37  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 10:30 AM
Final
ORYA 8u - Team Staub 22 Game Summary
ORYA 8u - Team Cave 39  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 9:30 AM
Final
Game 1 Winner 11 Game Summary
ORYA 6u - Team Hargett 20  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 8:45 AM
Final
ORYA 6u - Team Snipes 21 Game Summary
ORYA 6u - Team Wooten 19  
 
Saturday, March 2, 2019 @ 8:00 AM
Final
ORYA 6u - Team Kivett 16 Game Summary
ORYA 6u - Team Neal 21  
 
Wednesday, February 27, 2019 @ 7:40 PM
Final
ORYA 12u - Team Nitz 0 Game Summary
Stokesdale - Nestor 1  
 
Wednesday, February 27, 2019 @ 6:30 PM
Final
Stokesdale - Pegram 0 Game Summary
ORYA 12u - Team Young 1  
 
Sunday, February 24, 2019 @ 4:30 PM
Final
ORYA 12u - Team Berrier 11 Game Summary
Stokesdale - Nestor 25  
 
Sunday, February 24, 2019 @ 3:20 PM
Final
Stokesdale - Bell 33 Game Summary
ORYA 12u - Team Young 46  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 5:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Winterhoff 14 Game Summary
ORYA 10u - Team Young 23  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 5:00 PM
Final
ORYA 14U - Team Hoover 41 Game Summary
Stokesdale - Michaux 63  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 4:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Rands 20 Game Summary
ORYA 10u - Team Cox 24  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 4:00 PM
Final
Summerfield - 14U Boys 38 Game Summary
ORYA 14U - Team Wise 14  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 3:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Adams 13 Game Summary
ORYA 10u - Team Judge 34  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 3:00 PM
Final
Stokesdale - Watlington 12 Game Summary
ORYA 12u - Team Nitz 34  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 2:00 PM
Final
Stokesdale - Pegram 24 Game Summary
Stokesdale - Boyd 21  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 1:30 PM
Final
ORYA 8u - Team Staub 23 Game Summary
ORYA 8u - Team Collins 19  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 1:00 PM
Final
ORYA 12u - Team Berrier 24 Game Summary
ORYA 12u - Team Cavey 20  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 12:00 PM
Final
Stokesdale - Bell 39 Game Summary
ORYA 12u - Team Coon 29  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 10:30 AM
Final
ORYA 8u - Team Stack 23 Game Summary
ORYA 8u - Team Bryant 26  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 9:30 AM
Final
ORYA 8u - Team Bullard 12 Game Summary
ORYA 8u - Team Carson 36  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 8:45 AM
Final
ORYA 6u - Team Kivett 16 Game Summary
ORYA 6u - Team Neal 9  
 
Saturday, February 23, 2019 @ 8:00 AM
Final
ORYA 6u - Team Wooten 12 Game Summary
ORYA 6u - Team Hargett 28  
 
Friday, February 22, 2019 @ 7:30 PM
Final
ORYA 10u - Team Young 22 Game Summary
ORYA 10u - Team Winterhoff 13  
 

Standings


External links are provided for reference purposes. Oak Ridge Youth Association is not responsible for the content of external Internet sites.

Copyright 1990 by the Oak Ridge Youth Association

Sports league management software by Sports Illustrated Play